שיפורים לרכב שטח

אם תמיד חלמתם להכשיר את רכב ה- 4X4 שלכם לטיולי שטח ולא ידעתם בדיוק מה התהליך או כיצד ניתן לשפר ולהכשיר אותו, לטיולים ולנסיעה בעבירות משתנה. הגעתם למקום נכון. חברת פרוג’יפ מציעה מגוון שירותים הקשורים לשיפור הרכב ולהכשרתו לטיולי שטח. יתרה מזאת, פרוג'יפ ומלווה את לקוחותיה לאורך כל התהליך של מיגון ושיפור יכולות הרכב בשטח.

בין השיפורים שניתן לבצע  אצלינו ומוצגים באתר:

טיולי שטח הם חוויה נהדרת למשפחות, זוגות, חברים וגם לאנשים בודדים – אפשר ליהנות ממגוון סוגי עבירות בשטח ומנופים מרהיבים שלא רואים מהכביש. אם יש לכם רכב שטח ואתם מעוניינים לצאת איתו למסלול הרחק מהכביש הסלול, מומלץ להוסיף לו שיפורים לרכב שטח, על מנת שיהיה מסוגל להתמודד עם כל סוגי העבירות ולהעניק לכם את טיול שטח המהנה והבטוח ביותר שרכב שטח מסוגל להעניק.

חברתנו מכשירה רכבי שטח לנסיעה בשטח בעבירות קלה או קשה ואף בונה רכבים לתחרויות שטח. לכן, אם אתם מחפשים חברה מקצועית אשר מסוגלת להוסיף לרכב שטח רגיל, את כל השיפורים הנדרשים כדי להפוך אותו לרכב שטח מקצועי – מומלץ ליצור אתנו קשר עוד היום ואחד מנציגנו ישמח לייעץ לכם בתחום.

לחברת פרוג’יפ יש יותר מ-20 שנים של ניסיון וידע בתחום שיפורי הרכב ואנחנו שמחים לחלוק את הידע שלנו עם לקוחותינו על מנת לאפשר להם ליהנות מחוויית שטח אמיתית – כי אנחנו מתמחים בשיפור רכבים שטח, ובעיקר בלהגשים חלומות, ואם החלום שלכם הוא לנהוג ברכב 4X4 במסלולים בעבירות קלה ועד קשה מאוד, אנחנו כאן כדי להגשים את החלום שלכם.

אם החלטתם שהגיע הזמן להוסיף שיפורים לג'יפים שלכם, אתם מוזמנים להצטרף לקהל הלקוחות המרוצים שלנו. למידע והתייעצות חייגו 04-8492233.