למה רכב שטח זקוק למיגון?

אם אתם מתכננים לצאת לטיול, אל תשכחו למגן היטב את הרכב לפני כל הטיול. טיולי שטח הם נהדרים – אתם יכולים ליהנות מנופים מדהימים, תחושה של חופש ורוח נעימה ומשחררת, אך אפילו הטיול החלומי ביותר עלול להפוך לסיוט, כאשר הרכב מקבל מכה מאחת מאבני הדרך ומתחילה דליפה או תקלה אשר תסתכם בכמה מאות או אלפי שקלים, במקרה גרוע יותר אתם גם עלולים להיתקע באמצע הדרך, בלי יכולת להמשיך הלאה ולאלתר חילוץ מהשטח שעלול להמשך שעות לא מבוטלות.

בדיוק כדי למנוע מצב מסוג זה, אנחנו כאן, פרוג’יפ מתמחה בתחום מיגון הרכבים ומספקת מיגון תחתון לרכב , עשוי אלומיניום בעובי 6 מ"מ, מהאיכותיים והחזקים ביותר בשוק.

נסיעה בדרך משובשת עלולה להכיל מגוון מכשולים: אבנים וסלעים, גזעי עץ, בורות באדמה ועוד. כל אחד מהמכשולים הללו עלול לפגוע  ברכב שלכם (החלק התחתון של הרכב) ,לפגוע בגיר, באגן השמן, בתיבת ההעברה, במיכל הדלק ועוד. פגיעה חמורה עלולה לנטרל את הרכב מכלל שימוש ולעצור את הטיול שלכם עד להודעה חדשה. לאחר שתצליחו לחלץ את רכבכם מהשטח והרכב יעבור בדיקה, התיקון (יחד עם התשלום לגרר) עלול להגיע לאלפי שקלים. במקום להרוס את טיול השטח, לשים כסף רב על תיקונים לסכן את בטיחותכם, אנחנו ממליצים לרכוש מיגון תחתון לרכב שטח. המיגון ישמור על חלקו התחתון של הרכב מפני פגיעות שונות העלולות להתרחש במסלול בעבירות קלה עד קשה ויאפשר מהלך טיול מהנה וחלק, ללא תקלות.

חברת פרוג’יפ מציעה מיגון תחתון למגוון סוגי רכבים, ביניהם ניתן למצוא: שברולט,  פורד, סוזוקי, סובארו, ניסן, מיצובישי, יונדאי, טויוטה, ג'יפ ועוד. מיגונים נוספים שהחברה מספקת הם: מיגון גחון לרכב, מיגון תיבת העברה, מיגון גיר, מיגון מיכל דלק ועוד.

אם גם אתם רוצים לצאת לטיול שטח מהנה עם חברים או בת הזוג, אבל רוצים להיות הכי מוגנים שאפשר לקראת הטיול, אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר באמצעות מספר הטלפון 04-8492233, אחד מנציגנו ישמח לשוחח בטלפון ואם יש לכם זמן אף לקבוע אתכם פגישת ייעוץ, להסביר לכם על האפשרויות השונות העומדות לרשותכם וללוות אתכם לכל אורך התהליך.