היכן אפשר לעשות הגבהה לרכבי שטח?

הגבהת רכב שטח, היא פעולה נפוצה עבור ג'יפאים המעוניינים לצאת לטיולי שטח בעבירות משתנה. הסיבה העיקרית לביצוע הגבהה לרכב שטח, היא כדי להעניק לו מרווח גחון גדול יותר מהאדמה, כך שהסיכוי לפגיעה בחלקים החשובים הממוקמים בתחתית הרכב (כגון הגיר, אגן השמן, ומיכל הדלק) יורד.

מרווח הגחון מתייחס בעיקר ליכולת הרכב לחלוף על פני סלעים המוטלים במרכז השביל, או להתקדם ב'קוליס' עמוק שהשאירו כלים שעברו במקום. זוויות המרכב מתארות את יכולת הרכב לגשת למכשול גבוה, לנטוש מדרגת סלע, או לחלוף מעל סוללה תלולה. זוויות 'גישה' ו'נטישה' מוגדרות על ידי גובה המרכב, גודל ומיקום גלגלי הרכב ככל שהגלגלים מוצבים קרוב יותר לפינות, ככל שהצמיגים גדולים יותר, כך יהיו זוויות המרכב טובות יותר ותתאפשר גישה טובה יותר למכשולים תלולים. זווית הבטן מתארת את יכולת הרכב לחלוף מעל סוללה תלולה.

פגיעה בגחון הרכב עלול להתרחש מפגיעה ע"י גזע עץ השוכב על האדמה, אבן בולטת, בור בדרך או מכות אחרות הנגרמות מנסיעה בדרך משובשת. כאשר אתם מגביהים את רכב השטח שלכם, אתם מרחיקים את החלקים החשובים מהאדמה ובנוסף, אתם מעניקים לו יכולת גבוהה יותר לעבור מכשולים כגון עליות תלולות, בורות גדולים בשטח ועוד.

הגבהות לרכב שטח צריכות להיעשות בבית עסק מקצועי ומוסמך, אשר יספק את ההגבהה הרצויה והמומלצת וכמובן לא יפגע ברכב או ייצור בעיות לטווח הקצר או הארוך. אם אתם מחפשים מקום אמין, ומקצועי, הגעתם לכתובת הנכונה. חברת פרוג'יפ מתמחה הוספת תוספות ושיפורים בהתאמה אישית לרכבי שטח ובהכשרתם לנסיעה בשטח. מלבד הגבהות לג'יפים, תוכלו למצוא באתרנו מגוון שיפורים לרכבי שטח אחרים כגון מדרכות צד, פגושים, קפיצים ובולמים, תאורת LED, כננות, שנורקלים, מיגונים ואף נעילה קדמית לרכבי ניסן טראנו (הראשונה מסוגה בארץ).

חברתנו שמחה להציע שירות מהיר, מקצועי וידידותי, וסיוע לכל אורך הדרך. חברת פרוג'יפ מספקת את השיפורים ברמה הגבוהה ביותר בשוק ואף מציעה פינת משומשים, בה ניתן למצוא פריטי יד שנייה מסוימים. אך לא מדובר רק בחלקים, הגבהה לג'יפ ועבודה מקצועית – אנחנו כאן כדי להגשים חלומות. אם תמיד חלמתם לטייל בשטח עם הרכב שלכם וליהנות מהטבע, האוויר והריגוש, חברת פרו ג'יפ כאן כדי להפוך את החלום למציאות.

יש אנשים המאמינים כי כאשר קונים רכב שטח, הוא מגיע מוכן ומזומן לנסיעה בתנאי השטח הקשים ביותר – אך הם טועים. רכב שטח אכן יכול לנסוע בקלות על קרקע שהיא כביש יותר מרכב רגיל, אך כאשר אתם רוצים לצאת לתנאי שטח קשים יותר, הכוללים בורות, אבנים מתגלגלות, סלעים, גבעות תלולות וכו', השיפורים והתוספות שלנו הופכים להכרחיים אם אתם רוצים לשמור על בטיחותכם ועל בטיחותם של הנוסעים אתכם.

אם החלטתם שהגיע הזמן לצאת לשטח ולעשות זאת בצורה הבטוחה ביותר, צרו אתנו קשר באתר או חייגו
04-8492233 ואחד מנציגנו ישמח לעמוד לשירותכם.