התקנת פגוש ברזל לג'יפ – מותר או אסור?

נהיגה ברכב שטח היא חוויה מיוחדת במינה. אמנם רכבי ה – 4X4 יקרים יחסית, בהשוואה לאחרים, אך הדבר איננו פוגע במידת הפופולאריות שלהם ובמספרם הגדול של חובבי השטח. עם רכב שטח ניתן להגיע לאזורים נידחים ומאתגרים מאד מבחינת תוואי השטח שהם מציעים ולנסוע למקומות, שפעמים רבות סגורים לרכבים פרטיים רגילים. כאשר רוכשים ג'יפ נוהגים לרוב לשפר אותו ולשדרג אותו באמצעים שונים. אחד מהם הוא פגוש ברזל, אותו מתקינים בחלקו הקדמי או האחורי של הג'יפ.
למידע נוסף לחצו כאן

לעבוד על פי ההנחיות הקיימות

לתוהים האם מותר לשים פגוש ברזל חשוב מאד לזכור את עניין הבטיחות וגם עניין ההיתרים. נכון להיום הדבר אפשרי כמובן על פי החוק, אם כי מצריך התקנה של כננת. מרבית בעלי הג'יפ, הבוחרים באפשרות של התקנת פגוש ברזל, עושים זאת לא אחת מסיבות אסתטיות ובשל היותו תורם רבות למראה ולסטייל של הרכב כולו. יחד עם זאת, פגוש ברזל, או פגוש אלומיניום, חשוב לזכור, הוא מאסיבי, חזק ועמיד מאד, ולשם כך נדרש כאשר יש צורך בחילוץ עצמי (תוך שימוש בכננת, שאותה מתקינים) וכן בהתמודדות נכונה עם תנאים לא קלים.

לבדוק מספר אפשרויות שונות

אם אתם מתלבטים בנוגע לסוגיה האם מותר להתקין פגוש ברזל לג'יפ או לא, אל תהססו לפנות אל המומחים. התקנה של פגוש כזה דורשת מיומנות רבה וגם היכרות עם סוגי הפגושים הקיימים. על הפגוש המותקן להתאים באופן מדויק אל הרכב ולספק לו את המענה שלשמו הוא הותקן. פנייה לחברות המציעות זאת תאפשר לכם להתמודד כהלכה עם הסוגיה ולהבטיח עמידה בכל התקנים הקיימים וכן בחוק הנוגע לעניין. מומלץ לסקור את האפשרויות הקיימות ולדאוג במקביל להתקין אלמנטים נוספים, חשובים לא פחות. יש לתת דגש רב מאד לעניין הבטיחות, האיכות והיעילות ולא לשכוח גם את הפן הוויזואלי, המראה החדש שייווצר לרכב לאחר ההתקנה.

רכשתם לאחרונה ג'יפ חדש או ג'יפ יד שנייה? מעוניינים לשדרג את הג'יפ שלכם על ידי התקנת פגוש ברזל ואלמנטים אחרים? פרוג'יפ היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. החברה מתמחה הייצור והתקנה של שיפורים נוספים המיועדים לרכבי 4X4, לרבות התקנה של פגוש ברזל  או פגוש אלומיניום והיא מבטיחה לכם מקצועיות ברמה גבוהה ואנשי צוות מיומנים ומנוסים שישמחו לעמוד לרשותכם. לסקירת מוצרי החברה, לחצו כאן ולמענה טלפוני, התקשרו ל – 04-8492233